Home Języki obce
Języki obce w Open Door

W tym roku szkolnym oferujemy Państwu do wyboru następujące języki obce: angielski i niemiecki oraz język polski dla cudzoziemców.

 

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania językowego – od poziomu podstawowego, poprzez komunikatywny, średniozaawansowany, aż do zaawansowanego.

 

Dla tych z Państwa, którym opieka nad dziećmi uniemożliwia uczestnictwo w kursie językowym, mamy specjalną ofertę rodzinną: rodzic + dziecko.

Po prostu przychodzą Państwo do naszego centrum z dzieckiem lub z dziećmi. W czasie, gdy Państwo uczą się języka indywidualnie, w parze lub w grupie, w sali obok prowadzone są zajęcia dla maluchów – również w grupie, w parach lub indywidualnie- zgodnie z Państwa życzeniem. W ten sposób Państwo odnosicie podwójną korzyść – nie musicie organizować opieki nad dziećmi na czas zajęć i inwestujecie we wczesną edukację dzieci, a one same z pewnością także poczują się dumne, że tak jak mama i tata uczą się języka obcego.


Oczywiście, żeby nauka była jeszcze bardziej skuteczna, chętnie podpowiemy jak dalej zachęcać malucha do pogłębiania wiedzy, czyli jak „bawić się w język obcy” po powrocie do domu.