Home Dlaczego Open Door?
Dlaczego Open Door?

W Centrum Open Door najważniejszy jest klient i jego indywidualne potrzeby. Jesteśmy po to, żeby uczyć i jednocześnie słuchać. Państwa uwagi są dla nas najcenniejszym drogowskazem, z pomocą którego będziemy starali się dosięgnąć Państwa ideału. Sugestie słuchaczy będą zawsze uważnie wysłuchane i wprowadzone w życie przez nauczycieli. Pragniemy, aby nasza oferta była jak najbardziej dopasowana do osobistych wymagań każdego z Państwa.

 

Aby dialog pomiędzy naszymi lektorami i słuchaczami był cały czas możliwy, prowadzimy zajęcia w kameralnych grupach. Naszym celem jest dołożenie wszelkich starań, aby przez cały czas trwania kursu uczestniczyli w nim Państwo z prawdziwą przyjemnością.

Dbając również o Państwa wygodę i komfort, spotkania odbywają się w niewielkich, przytulnych, nowocześnie zaprojektowanych salach, w odprężających, pastelowych barwach.

Kładąc szczególny nacisk na komunikację i aktywne uczestnictwo w zajęciach, każda grupa naszych słuchaczy zasiada przy dużym, wspólnym stole. Dzięki temu, możliwa jest nie tylko ciągła interakcja z nauczycielem, ale również praca i konwersacja w grupie.

 

Nauczyciele ‘Open Door’ pozostają w stałym kontakcie z rodzicami uczniów. Poprzez cały czas trwania nauki u nas są Państwo informowani o postępach dzieci. Nasi lektorzy są otwarci na wszelkie informacje zwrotne od Państwa, tak, aby mieli Państwo pewność, że wybraliście właściwie.

 

Z myślą o rodzicach, którym opieka nad dziećmi uniemożliwia uczestnictwo w kursie językowym, mamy specjalną ofertę rodzinną.


Rodzice i dzieci przychodzą razem do naszego centrum i w czasie, gdy Państwo uczą się języka, w sali obok prowadzone są zajęcia dla maluchów.
Szczegółowy opis programu rodzic + dziecko znajduje się pod zakładką JĘZYKI OBCE W ‘OPEN DOOR’.