Home Cennik
Cennik

CENNIK ZAJĘĆ Z JĘZYKÓW OBCYCH, JĘZYKA POLSKIEGO, MATEMATYKI I RYSUNKU


Cena za 1 godzinę lekcyjną (50min.)

1os - 105 - 135 zł
2os - 70 zł/os
3os - 50 zł/os
4os - 40 zł/os

 

UCZ SIĘ TAK, JAK CHCESZ WYKUP POJEDYNCZE LEKCJE LUB PAKIET,

INDYWIDUALNE, W PARZE LUB W GRUPIE

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

 

▶️Koszt zajęć indywidualnych to 105 - 135 zł,

w zależności od tygodniowej ilości wykupionych lekcji oraz

od wybranego pakietu.

 

▶️Możesz wykupić jedną lub kilka indywidualnych lekcji

w standardowej cenie 135 zł za 50 minut.

To idealna opcja, jeśli chcesz najpierw sprawdzić,

jak wyglądają nasze zajęcia.

 

▶️Ale jeśli myślisz o realnym progresie – mamy dla Ciebie coś więcej:

 

Kupując pakiet 10 lekcji w cenie 120 zł/ lekcję,

oszczędzasz 15 zł na każdej lekcji i aż 150 zł na pakiecie!

 

▶️Możesz być jednak sprytny i od razu wykupić

cotygodniowe spotkania na cały rok szkolny 2025/26 w cenie 115 zł/50 minut.

Na każdej lekcji oszczędzasz wówczas 20 zł, 80 zł miesięcznie!

 

▶️Jeżeli chcesz korzystać z zajęć 2 razy w tygodniu,

cena za pojedyncze zajęcia spadnie do 110 zł/ 50 minut.

... a to już aż 25 zł mniej za każdą lekcję!

Bądź sprytny, ucz się w jednym miejscu

i oszczędzaj 50 zł tygodniowo i aż 200 zł każdego miesiąca!

 

▶️Potrzebujesz jeszcze więcej zajęć niż 2 w tygodniu...

cena za lekcję indywidualną powyżej 3 godzin tygodniowo to tylko 105 zł

...Twoja oszczędność to aż 30 zł na każdej lekcji,

czyli 90 zł tygodniowo i aż 360 zł miesięcznie.

 

Zacznij naukę już teraz i przekonaj się,

jak wiele możesz osiągnąć w krótkim czasie.

 

▶️Oferta ograniczona – każdy lektor ma tylko 10 promocyjnych miejsc

na zajęcia indywidualne w ramach rocznych pakietów!

Miejsca szybko znikają!

 

▶️Napisz do mnie lub zadzwoń:

tel: 721 721 736 822

i zapytaj o dostępność – odpisuję zawsze osobiście.

 

☀️JAK ROZLICZAMY TAKI ROCZNY PAKIET ZAJĘĆ?☀️

 

Roczne pakiety zajęć rozliczamy na bazie umowy.

Co miesiąc opłacasz zajęcia w równych miesięcznych ratach, odpowiednich do zadeklarowanej ilości

(minimum 4 lekcje w miesiącu do końca czerwca 2026).

 

Dostępne pakiety:

 

1. ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

 

1 LEKCJA/ TYDZIEŃ

115 zł x 4 lekcje w miesiącu = 460 zł miesięcznie

 

2 LEKCJE/ TYDZIEŃ

110 zł x 8 lekcji w miesiącu = 880 zł miesięcznie

 

MINIMUM 3 LEKCJE/ TYDZIEŃ

105 zł x 12 lekcji w miesiącu = 1260 zł miesięcznie

 

2. ZAJĘCIA W PARACH I GRUPACH 3-4 - OSOBOWYCH

 

1. Zajęcia w parach:

 

1 LEKCJA/ TYDZIEŃ

70 zł x 4 lekcje w miesiącu = 280 zł miesięcznie

 

2 LEKCJE/ TYDZIEŃ

70 zł x 8 lekcji w miesiącu = 560 zł miesięcznie

 

3 LEKCJE/ TYDZIEŃ

70 zł x 12 lekcji w miesiącu = 840 zł miesięcznie

     

2. Zajęcia w grupach 3 – osobowych:

 

1 LEKCJA/ TYDZIEŃ

50 zł x 4 lekcje w miesiącu = 200 zł miesięcznie

 

2 LEKCJE/ TYDZIEŃ

50 zł x 8 lekcji w miesiącu = 400 zł miesięcznie

 

3 LEKCJE/ TYDZIEŃ

50 zł x 12 lekcji w miesiącu = 600 zł miesięcznie

 

3. Zajęcia w grupach 4 – osobowych:

 

1 LEKCJA/ TYDZIEŃ

40 zł x 4 lekcje w miesiącu = 160 zł miesięcznie

 

2 LEKCJE/ TYDZIEŃ

40 zł x 8 lekcji w miesiącu = 320 zł miesięcznie

 

3 LEKCJE/ TYDZIEŃ

40 zł x 12 lekcji w miesiącu = 480 zł miesięcznie

 

Zajęcia w parach i grupach odbywają się również do końca czerwca

i rozliczane są w równych miesięcznych ratach, na podstawie umowy.